Wsparcie

steel-armor-avatar-smallSwoje pasje rozwijam tylko i wyłącznie dla przyjemności, bez względu na to czy moją działalność w internecie śledzi jedna osoba, sto czy tysiąc. Każdy odbiorca jest dla mnie tak samo ważny, cenię sobie Wasze zdanie i dbam o to, aby publikowane treści były przystępne i wartościowe.

Zainwestowałem już sporą sumę pieniędzy w bloga oraz powiązany z nim kanał – to bardzo dobrze ukierunkowana inwestycja, ponieważ znacznie podniosła jakość mojego hobby, co cieszy oko i ucho.

Jeżeli uważasz, że publikowane przeze mnie treści są wartościowe to możesz wesprzeć moją działalność symboliczną kwotą. Nie mam zamiaru bawić się w Patronite, albo obiecywać czegokolwiek za określoną dolę 🙂 Nie o to tu chodzi, abym zarabiał na swoich widzach i czytelnikach, którzy również przyszli tu z pasji. Ja pisząc artykuły i robiąc filmy mam ogromną frajdę, a Wy odwiedzając mnie i racząc motywującym komentarzem, dajecie mi jasny sygnał, że to co robię ma sens – najuczciwszy deal na świecie 🙂

Jeśli jednak już koniecznie chcesz wesprzeć mnie finansowo, to możesz przelać symboliczne 5 zł lub 10 zł na moje prywatne konto bankowe – kwota ta zostanie przeznaczona na utrzymanie bloga i domeny 🙂 Nie przelewaj za dużo! Kup lepiej za to jakiś fajny militarny gadżet, replikę, grę, lub książkę i podziel się z nami wrażeniami 😉 Nie o pieniądze tu chodzi, a o pasję, przygodę i wartościowy czas.

Numer konta (ING Bank Śląski): 37 1050 1399 1000 0091 1767 8251

english-version

for other countries please use:

BIC SWIFT: INGBPLPW

IBAN: PL 37 1050 1399 1000 0091 1767 8251