O mnie / About me

milo_avatarWitam, mam na imię Kamil (w sieci ukrywałem się przez większość czasu pod pseudonimem Milo) i bardzo cieszę się, że jesteś na tym blogu 🙂 Każdy like, każda subskrybcja i każdy komentarz bardzo pomaga mi w tworzeniu treści, za co bardzo Ci dziękuję. Tyle tytułem wstępu, a teraz kilka słów o mnie.

steel-armor-avatar-smallJestem wielkim fanem militariów, broni, historii i szeroko pojętej wojskowości. Od lat pasjonuje mnie każdy, nawet najmniejszy detal związany z wojskiem i zainteresowanie to tylko przybiera na sile 🙂 Miałem nawet w życiu epizod, kiedy chciałem zostać żołnierzem, jednak ostatecznie zdecydowałem się na rozwijanie swoich pasji w cywilu, gdyż wolałem aby militaria pozostały w sferze hobby, a nie stały się pracą. Ze swojej decyzji jestem zadowolony do dziś, gdyż mam dużo czasu na przeglądanie źródeł w poszukiwaniu informacji o historii broni, czyli to co bardzo lubię.

Moje wojskowe zainteresowania łączyły się doskonale z pasją do gier komputerowych, zwłaszcza shooterów (seria Call of Duty). Zawsze lubiłem tworzyć, pisać i redagować – stąd tworzyłem lub współtworzyłem wiele wortali gamingowych. Szczególnie dumny jestem z tworzenia wortalu o CoD na witrynie GameWalk.pl który niestety obecnie nie jest już dostępny. Po portalu zostało jednak nieaktywne już forum, które stanowi jednak obecnie obszerną bazę wiedzy dla graczy. Skrycie żywię naiwną nadzieję na reaktywację tej wspaniałej społeczności 🙂

http://www.forum.gamewalk.pl/index.php

Obecnie swoją pasję rozwijam na różnych płaszczyznach: amatorsko zajmuję się modelarstwem, interesuję się strzelectwem, rusznikarstwem, czasem sięgam po ciekawą książkę lub film o tematyce militarnej, a w wolnych chwilach tworzę ten blog i powiązany z nim kanał w serwisie YouTube.

Pomimo iż czasu na tworzenie treści mam niewiele, a rozwój bloga i kanału idzie powoli, to bardzo cieszę się z każdej odsłony, każdego nowego widza i każdego pozostawionego komentarza, ponieważ motywuje mnie to do dalszej pracy.

english-versionHello, my name is Kamil (for years I was known as Milo in the Internet) and I am so glad to see you on my blog 🙂 Any like, any subscribtion and any comment is very helpful in my content creation – thank you very much. Just few words about me.

I am a great enthusiast of military, weapons and widely an army stuff. For years I am interested in every, even tiny detail about military and this passion is stronger 🙂 In the past I wanted to join Polish Army, but finally I decided do develop my hobby as a civilian, because I just didn’t want to turn it into my job. That decision satisfies me, beacuse I have much time to investigate historical sources and do some study on weapon data – that’s what I love.

My military passion were smoothly connecting interest to video games – shooters mainly (Call of Duty series). I always was keen on writing and creating – so I was an author of many game websites. Mostly I am proud of running a Polish CoD portal for GameWalk.pl game web, that is unfortunately no longer available. There is still a gamers’ board, that includes many information about video games (in Polish mostly). I hope that one day that project would resurrect 🙂

http://www.forum.gamewalk.pl/index.php

For now I develop my interests on different fields: model making, shooting, gunsmithing, sometimes I find an interesting book or movie, but mainly I am focused on blog running and video upload on my YouTube channel.

Unless I have not much time for my hobby and development of my project is slow, I am so glad to see evere single subscriber and guest – that is very motivational.