Czym jest Steel Armor?

steel_armor_header.png

Zaczęło się od kilku artykułów o historii uzbrojenia i paru archiwalnych filmików o militariach…

Ten skromny starter stał się początkiem czegoś znacznie większego, co dojrzewało w mojej głowie latami, ewoluowało i zmieniało kształt.

Będąc człowiekiem o głowie zajętej absolutnie każdym tematem, nie jest łatwo poświęcić się jednej pasji. Przez lata robiłem podejścia do prowadzenia witryn poświęconych moim hobby, jednak skupienie uwagi na tylko jednym temacie, jest krzywdzące dla pozostałych spraw.

Po to właśnie prowadzę Steel Armor

Artykuły na każdy temat – historia, polityka, gry, filmy, rozrywka, technologie, gadżety – piszę o tym co akurat mnie interesuje bądź pobudza do przemyśleń. Nie zastanawiam się zbyt długo nad tematem, one same do mnie trafiają, a ja po prostu o nich piszę.

Do tego słodko-kwaśna mieszanka rozmaitych filmików na YouTube – miałem ochotę nauczyć się montażu filmów, a co! Mówię i pokazuję różne dziwactwa, które z reguły nie są odbierane poważnie, ale cóż… Taki już jestem 😉

W wolnych chwilach tworzę grafikę (od dziecka lubiłem plastyczne aktywności) – zaczęło się od użytkowych grafik na bloga i do filmów, a wkręciłem się w to tak mocno, że dla frajdy tworzę własne kompozycje, bawiąc się warstwami, barwami i fotografią.

Ostatnio nawet przecieram swoje szlaki w tworzeniu komputerowych brzmień. Może kiedyś pochwalę się swoimi pracami 😉

Jestem lekkoduchem twardo stąpającym po ziemi

No taki już jestem (dziwny) i nie mam zamiaru tego zmieniać. Czuję się doskonale w tym co robię, uwielbiam eksperymentować formami, bawić się różnymi aspektami otaczającego świata i doceniać piękno nawet tam, gdzie jest ukryte i czeka na wydobycie.

Rzeźbiarstwo? Lot w kosmos? A może bieg w maratonie?

Powiem tylko jedno – akceptuję 🙂 Akceptuję wszystko to co wpada mi do głowy i to co z niej wylatuje po przetworzeniu. Wszystko płynie!

Trzymajcie się ciepło! 🙂