status update.

statusik_update

Cześć. Zbłąkanym Netrunnerem jesteś, że tu trafiasz. Mało osób odwiedza mojego bloga, a jeszcze mniejsze grono pozostawia tutaj po sobie jakikolwiek ślad. Taka już szkaradna i pokrzywiona specyfika tego co publikuję. Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe.

Przez ostatnie miesiące dość intensywnie pracowałem nad zaznaczeniem swojej obecności w sieci – bardzo chciałem pokazać światu to co pulsuje w mojej głowie. Nie pokazuję twarzy, nie dowiecie się jak wyglądam ani kim jestem. Liczy się treść, przekaz, a czasem wizualna forma myśli.

Nie zawsze jest dobrze. Ostatnio w moim życiu zaszły bardzo głębokie zmiany – trudno tak jednoznacznie określić czy dobre. Głowę mam zajętą obecnie prywatnymi sprawami, dlatego mniej uwagi poświęcam na tworzenie. Z czasem zapewne uda mi się wewnętrznie poukładać.

Jeżeli jednak w jakiś dziwny sposób spodobała Ci się moja pokręcona twórczość i zastanawiasz się dlaczego jest jej ostatnio mniej, pocieszę Cię – wrócę do Ciebie. Tak, do Ciebie! 🙂 Wierzę, że będzie lepiej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s