Cyberpunk 2077: Podstawowe informacje

cyberpunk_title1

Premiera kolejnej produkcji naszej narodowej dumy game-devu zbliża się wielkimi krokami, zatem z wielką przyjemnością przybliżam w tym wpisie wszystkie najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077. Jeżeli nie jesteś na bieżąco z nowinkami z branży gier, a chciałbyś/chciałabyś się czegoś dowiedzieć, to jest to idealne miejsce!

UWAGA! Poniżej znajdują się przedpremierowe dane! W razie pojawienia się jakichkolwiek zmian, będą one na bieżąco aktualizowane.

Tytuł: Cyberpunk 2077

Studio odpowiedzialne: CD Projekt Red

Polski wydawca: Cenega

Data premiery: 17 września 2020

Kategoria wiekowa: 18+

Platformy: PC, Xbox One, PlayStation 4 – w późniejszym terminie także Xbox Series X oraz PlayStation 5

Świat gry

Cyberpunk 2077 to podróż do Night City – ogromnego miasta przyszłości, znajdującego się na terenie Kalifornii. Metropolia rządzona interesami potężnych korporacji, w których cieniu ukrywają się gangi i organizacje przestępcze, to miejsce funkcjonujące dzięki nowoczesnym technologiom. Nowoczesne pojazdy, inteligentne budynki, futurystyczna łączność i implanty poprawiające jakość życia mieszkańców – to narzędzia zapewniające przetrwanie w tym niebezpiecznym świecie.

cyberpunk1

Rozgrywka

Cyberpunk 2077 to gra RPG (Role Playing Game), w której gracz kieruje postacią z perspektywy pierwszej osoby. W trakcie gry zdobywane jest doświadczenie, dzięki któremu możliwy jest rozwój wybranych umiejętności i cech protagonisty. Nie ma utartych szlaków! Gracz ma pełną kontrolę nad głównym bohaterem, dzięki czemu może rozwijać taką ścieżkę, która odpowiada jego stylowi gry. Głośne wejście w pełnym ogniu walki? A może cichy napad i hakowanie przeciwnika? Wybór należy do ciebie.

cyberpunk4

Protagonista

W Cyberpunk 2077 gracz kieruje losami tajemniczego najemnika o pseudonimie V. Wybrać można płeć, istnieje możliwość szczegółowej zmiany wyglądu przy użyciu wbudowanego kreatora postaci, a w trakcie rozgrywki można dokonać zakupu ubioru i dodatków – wszystko wedle upodobania, pełna personalizacja.

cyberpunk2

18+

Cyberpunk 2077 to gra wyłącznie dla dorosłych odbiorców. Seks, przemoc, narkotyki, broń, wojny gangów, wulgarny język, molestowanie – Night City to brutalne miejsce. Zdecydowanie nie jest to gra dla nieletnich, ale CDPR już nas do takich produkcji przyzwyczaił 😉

cyberpunk3

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s