Przegląd rynku / Wishlist #2 – strzelba, karabinek i pistolet airsoftowy – do polowania na papier toaletowy

taktyczny_news_title

Siema, wjeżdżam z drugim taktycznym wpisem o ciekawych replikach broni i militarnym sprzęcie! Święta już nadeszły, jednak może znalazł się jeszcze ktoś, kto nie wysłał zajączkowi listu, bo nie wie co chciałby dostać…

W tym trudnym okresie narodowej kwarantannych czuję się w obowiązku udzielić taktycznego wsparcia, stąd wybrałem kilka interesujących replik, które mogą kogoś zainspirować. Zapraszam – klasycznie – do rozwinięcia 🙂

goldeneagle_shotgun_asg
Strzelba GNB Golden Eagle 8875 /credits: militaria.pl

Niemal w pełni metalowa strzelba zasilana Green Gasem, która przy każdym strzale miota trzema kulkami z trzech niezależnych luf wewnętrznych, z prędkością początkową 300 fps. Do tego grzbietowa szyna RIS oraz KeyMod na chwycie przeładowania umożliwiają montaż dodatkowego oprzyrządowania, choć ta bestia w podstawowej wersji wygląda już groźnie i taktycznie! Boczny zasobnik umożliwia wygodne przenoszenie i szybki dostęp do 6 shellsów, z czego każdy mieści 28 kulek.

Solidny kawał blachy, który przykuł moją uwagę, gdy tylko go zobaczyłem i przyznam szczerze, że gdybym stał teraz przed decyzją kupna airsoftowej strzelby – nie wahałbym się długo.

Oferta /militaria.pl/: Strzelba GNB Golden Eagle 8875

Jeżeli Wasi przeciwnicy w potyczce o papier toaletowy zaczną uciekać, to możecie pokarać ich szybką serią z tego wspaniałego AR-15 od G&G. Niech nie odstraszy Was korpus z tworzywa sztucznego, bowiem ten jest wzmocniony włóknem szklanym i niestraszne mu trudne warunki. Seria Combat Machine przyzwyczaiła strzelców do wysokiej jakości, przy zachowaniu przystępnej ceny, zatem poniżej tysiąca 900 złotych mamy elektroniczny spust i ten kapitalny, kosmiczny wręcz look!

battleship_grey_ar15
Replika karabinka CM16 SRS – Battleship Grey /credits: gunfire.com

Oferta /gunfire.com/: Replika karabinka CM16 SRS – Battleship Grey

W bliskim starciu, jako broń ostatniej szansy polecam jednak klasyczne i sprawdzone rozwiązania, np. Glock 17. Ta wierna gazowa replika palnego oryginału została wyprodukowana przez firmę Umarex – lidera w produkcji wysokiej klasy bezzezwoleniowych replik.

glock17_asg
Replika pistoletu Glock 17 /credits: gunfire.com

System blow-back, realistyczna masa, działające manipulatory oraz użyte materiały – idealne narzędzie do treningu operowania bronią oraz strzelectwa dynamicznego na bliskim dystansie. Do domowego treningu sprawdzi się perfekcyjnie!

Oferta /gunfire.com/: Replika pistoletu Glock 17

A Wam jakie oferty ostatnimi czasy wpadły w oko? Koniecznie podzielcie się swoimi typami – dyskusja otwarta! 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s