Mamy potwierdzenie – jestem Deviantem. Zmiany na blogu i ogólne usprawnienia

W minionych dniach przeprowadziłem swoistą rewolucję na blogu. Zmian jest sporo, zatem zainteresowanych lekturą wpisu o moich kilkudziesięciu godzinach pracy, zapraszam standardowo do rozwinięcia.

zmiany_na_blogu

Całkowicie zmieniłem layout, dzięki czemu wpisy są o wiele bardziej czytelne, a jeden sidebar rozbiłem na dwa, przez co najważniejsze dostępne treści są widoczne od razu po otwarciu bloga.

Za zmianą szablonu idzie dodatkowe, wymierne udogodnienie – prawdziwy tryb mobilny. Do tej pory komórkowi czytelnicy musieli męczyć się z pomniejszonym trybem desktopowym, przez co czytanie wpisów mogło być katorgą – sam bym ich nie czytał w takiej formie. Od teraz miłośnicy czytania na telefonie wreszcie będą mogli zaglądać i tutaj 😉

Ponadto już od weekendu możecie obserwować nowe ikony kierujące do moich kont w mediach społecznościowych. Moim zdaniem są bardziej estetyczne i przejrzyste niż poprzednie, a stylistycznie komponują się z nowym szablonem.

Jak już o social media mowa – Steel Armor dokonał kolejnej ekspansji. O playliście na Spotify już pisałem, od tamtej pory uległa ona już rozszerzeniu o kolejne kilkadziesiąt utworów. Dodatkowo założyłem konta na Deviant Art i Pinterest, które posłużą mi do publikacji prac graficznych – fajne uzupełnienie do prowadzonego już od kilku miesięcy Instagrama.

Ostatnim moim nabytkiem jest blog na platformie Tumblr, który z założenia będzie uproszczoną wersją głównego bloga – wiem, iż niektórzy preferują lekką wersję contentu i od dłuższego czasu korzystają ze wspomnianego serwisu, stąd taki mój mały ukłon w ich kierunku. Nie wykluczam publikacji treści ekskluzywnych, dlatego zachęcam do odwiedzania mojego profilu Tumblr.

Jestem ciekaw Waszych opinii o wymienionych usprawnieniach, a także otwieram się na Wasze sugestie 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s